Tarihçe

DMDK, Anahtar Teslim Endüstriyel Tesis Kurulumunda Uzman

2016 yılında arkasındaki 10 yıllık tecrübe ile kurulan DMDK; uzman kadrosu ile kimya, madeni yağ ve yapı kimyasalları sektörlerine ait tesislerin anahtar teslim kurulumunu yapan ve tüm kurulum süreçlerinde kullanılan ekipmanların üretim faaliyetlerini de başarı ile üstelenen lider bir firmadır.

Sıvı karıştırıcı, toz karıştırıcı, hammadde stok tankı, karıştırıcılı tank üretimi ve tank sahası yerleşim planlaması gibi hizmetlerin yanı sıra, yatırımcıların verimli tesisler kurabilmeleri amacıyla, senkronize olarak arsa seçiminden, üretim süreçlerinin geliştirilmesi ve yürütülmesine kadar geniş bir perspektifte proje danışmanlık hizmetleri de vermeye devam etmektedir.

Şu ana kadar 5 farklı ülkede toplam 23.000 m²’lik alana yaptığı 26 anahtar teslim projesi ile büyümeye devam eden DMDK, aynı zamanda sektörün büyüyüp gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Yürüttüğü her projede başarısının teminatı tecrübesi ve işine gösterdiği özen olan DMDK, bu değerlerle sektörde yeni atılımlar yaparak öncü olma yolunda, geleceğe emin adımlarla ve kararlılıkla yürümeye devam etmektedir.

Hakkımızda